w

Rzecznik PiS o gwałcie na 18-letnim Polaku w Monachium i polityce migracyjnej (i.pl)

Podczas konferencji prasowej rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, Rafał Bochenek, odniósł się do brutalnego gwałtu na 18-letnim Polaku w Monachium, dokonanym przez obywatela Afganistanu. Incydenty tego typu ukazują różnicę między Polską a zachodnimi państwami Europy, gdzie obywatele obawiają się “imigranckich bandytów”.

Rzecznik podkreślił, że obecnie trwają próby powrotu do polityki otwartych drzwi, co poparła również polska opozycja w Unii Europejskiej. Wskazał na napływ 130 tysięcy nielegalnych imigrantów do Europy, stanowiących dowód na powrót problemu nielegalnej migracji. Bochenek odrzucił też przymusową relokację imigrantów, twierdząc, że nie jest ona do zaakceptowania przez Polskę.

Ponadto, rzecznik zwrócił uwagę na wzrastającą liczbę gwałtów w państwach Zachodniej Europy – we Francji rocznie jest ich ok. 19 tysięcy, a w Niemczech ok. 9 tysięcy. Zaznaczył, że obecna polityka otwartych drzwi promowana jest przez administrację brukselską i informował o działaniach w Parlamencie Europejskim związanych z przymusową relokacją imigrantów. Wspomniał również o nadchodzącym referendum.

Poseł Agnieszka Górska z Prawa i Sprawiedliwości podkreśliła, że obecnie Polki są bezpieczne dzięki stanowisku partii sprzeciwiającej się polityce otwartych granic. Dodała, że priorytetem rządu PiS jest bezpieczeństwo, w przeciwieństwie do Platformy Obywatelskiej, która popiera przyjmowanie emigrantów bez względu na zdanie Polaków. Górska zachęcała do uczestnictwa w referendum przeciwko przymusowej relokacji imigrantów.

Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej, Barbara Socha, podkreśliła potrzebę zapewnienia dzieciom spokojnej przyszłości w bezpiecznym kraju. Wyraziła opinię, że Polska powinna być idealnym miejscem do życia dla rodzin i że bezpieczeństwo stanowi podstawę wolności, rozwoju i dobrej przyszłości. Socha sprzeciwia się dyktowaniu polityki bezpieczeństwa przez Brukselę i zachęca do udziału w październikowym referendum jako sposób na zatrzymanie tej tendencji.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

2 komentarze

  1. Pozdrowienia
    Przepraszam, że kontaktuję się z Tobą w ten sposób. Dzielę się tą informacją w ten sposób, ponieważ chciałbym przekazać osobie wierzącej w Boga 470 000 euro, a część z nich przeznaczą na cele charytatywne.
    Najwyraźniej jestem poważnie chory i nie chciałem zostawiać tych wszystkich pieniędzy w banku.
    Jeśli chcesz odziedziczyć moją darowiznę, skontaktuj się ze mną prywatnie, aby uzyskać więcej powodów dla mojej darowizny. E-mail: [email protected]

Brak środków na wymianę schodów ruchomych przy dworcu głównym w Krakowie. ZDMK szuka rozwiązania problemu (gazetakrakowska.pl)

Morski Oddział Straży Granicznej zabezpieczył prawie 440 kg kokainy z Boliwii (i.pl)