w

RONNIE FERRARI w katowickim Energy 2000 (katowice.naszemiasto.pl)

Młody utalentowany artysta koncertował w katowickim klubie Energy 2000. Jak twierdzą świadkowie zdarzenia, artysta poruszył tłumy do wspólnej zabawy. Autor „Ona by tak chciała…” został przywitany niezwykle ciepło i tłumnie. Pod samą sceną dużo się działo, a wykonawca jak sam twierdzi, świetnie się bawił. Kim jest piosenkarz i skąd się wziął jego fenomen?

RONNIE FERRARI, a właściwie Hubert Kacperski, to młody kreatywny autor piosenek i kompozytor, który publikuje utwory już od 2017 roku. Jak sam mówi, nie potrzebuje wytwórni, gdyż sam prowadzi agencję, co daje mu wolność i niezależność. Elokwentny młodzieniec bywał już gościem najróżniejszych programów, w tym jednej ze śniadaniówek. Choć jego piosenki są do zabawy, nie interpretacji artystycznej, to trudno obecnie znaleźć w Polsce kogoś, kto chociaż raz nie słyszałby jego utworu.  Pierwsza piosenka „Ona by tak chciała…” miało być zabawnym połączeniem disco polo z hip-hop-em. Wiedział, że jest to projekt dość nowatorski, jednak nie podejrzewał, że odniesie aż taki sukces. Obecnie piosenka ta ma około 199 mln wyświetleń na YouTube.

Co obecnie tworzy RONNIE FERRARI?

Choć mogłoby się wydawać, że taki nieoczekiwany sukces skończy karierę artysty i zapisze go w kartach historii polskiej muzyki, jako artystę jednego przeboju, to piosenkarz wcale nie zwalnia tempa. Korzystając z dużej sławy jaką zyskał na utworze, wciąż tworzy i prezentuje nowe dzieła. Sam wypowiada się, że chętnie miesza najróżniejsze gatunki muzyczne i tworzy piosenki, które mają trafić do ludzi o różnych gustach.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Trzeci stopień zagrożenia lawinowego w Tatrach (zakopane.naszemiasto.pl)

Mężczyzna podpalił się pod konsulatem Ukrainy (gazetakrakowska.pl)