w

Przetarg na rozbudowę schroniska czas zacząć (zielonagora.naszemiasto.pl)

Dzięki pracy wielu osób i dobrym zaplanowaniu wreszcie podpisano zgody na rozbudowę schroniska dla zwierząt w Zielonej Górze. Projekt odkładany w nieskończoność ze względu na brak środków, problemy lokalizacyjne, czy też niezebranie wszystkich potrzebnych zgód, wreszcie został dopięty na ostatni guzik. Projekt i budżet ustalono, teraz czas na zgłoszenia wykonawców. 

Schroniska dla zwierząt zawsze są miejscem smutnym, przepełnionym samotnością i tęsknota za właścicielami. Zwierzęta lądują tam ze względu na porzucenie, urodzenie się w niewłaściwej rodzinie, czy też śmierć opiekuna. Dlatego tak ważne jest, by w tym miejscu stworzyć możliwie jak najlepsze warunki pupilom, które i tak przeszły już bardzo wiele. Niestety rzadko kiedy fundusze pozwalają na taką swobodę w działaniu. Zazwyczaj największym ograniczeniem są pieniądze, ale czasem problemem potrafi być lokalizacja, czy też wymagane zgody. Tak też było w przypadku schroniska w Zielonej Górze.

Schronisko XXI wieku

Obecny projekt schroniska, jaki ma być wykonany po rozbudowie, jest nie tylko ulepszony, ale przede wszystkim dostosowany do potrzeb zwierząt. Poza klatkami z wybiegami mają również powstać specjalne bawialnie i tereny rekreacyjne. Ponadto każda klatka ma mieć wybieg. Jak wypowiadają się zaangażowani w projekt, mają nadzieje, że wykonawcę szybko uda się znaleźć i zwierzaki będą miały już ocieplone i klimatyzowane klatki na tę zimę.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Dekomunizacja pomników w Szczecinie (gs24.pl)

„Matylda” kręcona w Lublinie (kurierlubelski.pl)