w

Protestujący wywiesili banery na ogrodzeniu domu Jacka Sutryka. Interweniowała policja (www.tuwroclaw.com)

Dzisiaj rolnicy zorganizowali protesty na terenie całego kraju, a we Wrocławiu umieścili dwa banery z postulatami na ogrodzeniu domu prezydenta Jacka Sutryka. Obecność banerów doprowadziła do interwencji policji i straży miejskiej. Oprócz patrolu prewencji, na miejscu pojawili się również kryminalni, którzy zajęli się usuwaniem i „zabezpieczaniem dowodów”.

Policja kryminalna usunęła już banery z ogrodzenia domu prezydenta. Jednak w trakcie jej działań znalazło się także kilka osób biorących udział w protestach rolników, które domagały się wyjaśnień od funkcjonariuszy. Kiedy mundurowi próbowali je wylegitymować, sytuacja przerodziła się w awanturę, ponieważ odmówiły okazania dokumentów.

Ponadto, w obawie przed możliwym przyjazdem maszyn rolniczych ulica przy domu Jacka Sutryka została wyłączona z ruchu.

Jak podaje rzeczniczka policji, w usuwaniu banerów uczestniczyli kryminalni, ponieważ standardowa procedura wymaga zabezpieczenia głównego dowodu w przypadku takich wykroczeń.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

6 komentarzy

  1. No i ku*wa na tym ma polegać protest, uprzykrzanie życia politykom a nie społeczeństwu, bo to te smiecie stanowią prawo. A tutaj wywiesili 2 banery i już policja zaraz cała okolice zamknie żeby czasem pod domek Pana prezydenta nikt nie podszedł żeby miał spokój. Kto w Polsce żyje w cyrku sie nie śmieje.

Przeludnienie w polskich więzieniach sprawia, że po wyjściu na wolność skazańcy są jeszcze gorsi (www.polsatnews.pl)

Wjechali na quadach do lasu w Nadleśnictwie Turek. Zlokalizował ich dron strażników leśnych (epoznan.pl)