w

Problemy z paczkomatami na Jagodnie we Wrocławiu. Aplikacje wydają przesyłki niewłaściwym odbiorcom (www.tuwroclaw.com)

Na osiedlu Jagodno we Wrocławiu mieszkańcy narzekają na problemy z paczkomatami. Sprawa dotyczy dwóch konkretnych paczkomatów, które zlokalizowane są przy skrzyżowaniu Vivaldiego i Buforowej. Są położone tak blisko siebie, że aplikacja ich nie rozróżnia, a to powoduje pomyłki w dostawach.

Na lokalnych grupach społecznościowych pojawiają się liczne skargi dotyczące zagubionych paczek z powodu błędów w identyfikacji paczkomatów. Ludzie desperacko szukają swoich przesyłek, gdyż aplikacja firmy InPost nie potrafi dokładnie określić, w którym paczkomacie znajduje się ich przesyłka.

Problem wynika z tego, że mimo różnych numerów, oba paczkomaty mają ten sam adres. Klienci zamawiający przez internet często nie zwracają uwagi, które z tych dwóch urządzeń wybierają jako miejsce dostawy. Następnie aplikacja otwiera niewłaściwy paczkomat, z racji czego cudza paczka wędruje do rąk innego mieszkańca.

Teoretycznie aplikacja powinna rozpoznać, że klient znajduje się pod innym urządzeniem, niż to, które próbuje otworzyć. Jednak funkcja ta nie działa na Jagodnie. Firma InPost zapowiada działania w tej sprawie i planuje wysłanie do paczkomatów ekipy technicznej w celu rozwiązania problemu z identyfikacją, aby zapewnić prawidłowe dostarczanie przesyłek.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

24 komentarze

Tusk: Budżet państwa nie będzie finansować mediów publicznych. Najpierw należy „uzdrowić sytuację” (www.wirtualnemedia.pl)

Odnowiony czołg Centurion powrócił do Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu (gloswielkopolski.pl)