w

Prezes spółdzielni biega po klatce schodowej w samych majtkach i dobija się do drzwi mieszkańców (waszemedia.pl)

Wojciech B., prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” ze Złotowa, budzi kontrowersje swoim nietypowym zachowaniem. Mężczyzna biega w nocy po klatce schodowej i dobija się do drzwi mieszkańców. I robi to, będąc w samych majtkach. Sąsiedzi są sfrustrowani i zniesmaczeni tą sytuacją.

Zachowania prezesa i jego żony budzą obawy wśród lokatorów, zwłaszcza po incydentach z ostatnich tygodni. Mieszkańcy bloku przy ulicy Norwida relacjonują, że prezes oraz jego żona od dawna zachowują się jak panowie na włościach, co sprawia, że sytuacja staje się coraz bardziej napięta.

Jeszcze większe komplikacje pojawiły się, gdy do budynku wprowadziła się rodzina z psem, który stał się przedmiotem sporu między lokatorami a prezesem i jego żoną. Mieszkańcy twierdzą, że Wojciech B. dobija się w nocy do drzwi rodziny z czworonogiem. Robi to również za dnia, gdy w mieszkaniu jest tylko sam pies.

Z tego względu wzrasta frustracja wśród społeczności, która zaczyna coraz głośniej wyrażać swój sprzeciw wobec działań prezesa. Wielu z nich wymienia też inne sytuacje, które nie powinny mieć miejsca, jak palenie papierosów przez żonę prezesa na klatce schodowej. Dodają też, że drzwi od mieszkania prezesa nie spełniają wymogów przeciwpożarowych.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

3 komentarze

Nagrywała ciężarówki, stojąc na wiadukcie. Sąd wydał nakaz aresztowania na trzy miesiące (interwencja.polsatnews.pl)

Wyniki drugiej tury wyborów. Jacek Sutryk utrzymał fotel prezydenta Wrocławia (www.portalsamorzadowy.pl)