w

Premier Morawiecki w Strzegomiu: Program „Przyjazne Osiedle” wejdzie w życie, jeśli PiS wygra wybory (gazetawroclawska.pl)

Podczas wizyty na Dolnym Śląsku premier Mateusz Morawiecki odwiedził Strzegom i ogłosił program Przyjazne Osiedle, który ma być wprowadzony przez PiS w przypadku zwycięstwa w wyborach. Morawiecki poinformował, że program Przyjazne Osiedle rozpocznie się od stycznia 2024 roku, jeśli PiS zdobędzie wystarczające poparcie wyborców.

Program Przyjazne Osiedla składa się z kilku etapów, takich jak tworzenie nowych terenów zielonych, montaż wind w blokach, budowa nowych parkingów na osiedlach mieszkaniowych, a także instalowanie na dachach paneli fotowoltaicznych. Omawiając kwestię fotowoltaiki, Morawiecki podziękował również wiceministrowi klimatu i środowiska za promowanie tego rozwiązania.

Ponadto, w trakcie wizyty Mateusz Morawiecki wyjaśniał istotne znaczenie termomodernizacji i zapowiedział budowę nowych parkingów oraz modernizację instalacji gazowych. Jak sam stwierdził, wszyscy mieszkańcy mają prawo do życia w dobrych warunkach, niezależnie od miejsca zamieszkania. Z tego też względu wspomniał o swoich doświadczeniach z przeszłości, kiedy on sam mieszkał na blokowisku.

Poseł Ireneusz Zyska podziękował premierowi za wsparcie finansowe dla miejscowości na Dolnym Śląsku. Co więcej, obiecał też, że wszyscy mieszkańcy regionu będą mieć równe szanse na to, aby mogli żyć na równym poziomie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Kanclerz Scholz o zaostrzonej krytyce polskiego rządu wobec Niemiec: Czara goryczy się przelała (i.pl)

„Afera toaletowa” w poznańskiej podstawówce. Rodzice uczniów są oburzeni decyzją dyrekcji szkoły (kobieta.wp.pl)