w

Prawo i Sprawiedliwość ogłasza pełną listę kandydatów do Sejmu i Senatu z województwa lubuskiego (gazetalubuska.pl)

W sobotę (2 września) ogłoszono pełną listę kandydatów partii Prawo i Sprawiedliwość w wyborach parlamentarnych. Na czele listy znajdują się M. Ast, Władysław Dajczak, Jerzy Materna, Elżbieta Płonka oraz Małgorzata Gośniowska – Kola. Jest to najsilniejsza piątka kandydatów reprezentująca województwo lubuskie w wyborach do Sejmu.

Lider listy M. Ast podkreślił swoje zobowiązanie i przekonanie, że razem z tak świetnie dobranym zespołem definitywnie osiągną sukces w wyborach. Podczas konferencji M. Ast wymienił też nazwiska pozostałych kandydatów.

Kto zajmuje najwyższe pozycje na liście PiS?

Wojewoda lubuski Władysław Dajczak, zajmujący drugie miejsce na liście, opisywał kandydatów jako doświadczonych i kompetentnych, zdolnych do rozwiązywania problemów województwa lubuskiego. Wyraził przekonanie, że lista ta przyczyni się do zwycięstwa PiS w regionie i kraju.

Trzecie i czwarte miejsce na liście zajęli Jerzy Materna i Elżbieta Płonka. Piąta pozycja przypadła Małgorzacie Gośniowskiej – Koli, natomiast szósta posłowi Jackowi Kurzępie. W zestawieniu znalazło się również 18 innych kandydatów.

Warto zaznaczyć, że podczas spotkania ogłoszono również kandydatów w wyborach do Senatu, wśród których znaleźli się m.in. Grzegorz Maćkowiak i Tomasz Kołosowski, którzy będą walczyć o mandaty w różnych okręgach.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

3 komentarze

Warszewski słoń nie będzie już pełnił funkcji fontanny. Konstrukcji rzeźby brakuje wytrzymałości (gs24.pl)

W Lublinie odbył się V Marsz Równości pod hasłem „Europejska Stolica Równości” (kurierlubelski.pl)