w

Poznań Motor Show 2023. Zobacz samochody przyszłości (gloswielkopolski.pl)

Oficjalnie zaczęto dziś trzeci dzień Poznań Motor Show, który jest prawdziwą gratką dla fanów motoryzacji. Poza licznymi atrakcjami z udziałem samochodów można również liczyć na pokazy najnowszych samochodów przyszłości. Co więcej, jest również niespodzianka dla fanów TVN Turbo!

W Poznaniu obecnie ma miejsce duże wydarzenie, dla każdego fana motoryzacji. Poznań Motor Show przyciąga tłumy zainteresowanych osób, które za cenę biletu mają zapewnione niesamowite wrażenia i odczucia estetyczne. Tym, co najbardziej przyciąga ciekawskie spojrzenia, są samochody przyszłości, czyli te napędzane elektrycznie. Ich designerskie kształty oraz świetnie wyposażone wnętrza sprawiają, że wiele osób zaczyna rozważać ich zakup. Elektryczne wozy są nie tylko nowinką technologiczną, ale przede wszystkim są zdrową odmianą dla środowiska naturalnego. Dzięki coraz większej ilości modeli i lepszych osiągach takich aut, zainteresowanie nimi na Poznań Motor Show osiąga rekordowe ilości.

Niespodzianki dla zwiedzających

Ogromną zachętą dla każdego zwiedzającego są bezsprzecznie pokazy na świeżym powietrzu. Niestety pogoda utrudnia obecnie wykonaniu niektórych z nich, jednak organizatorzy zapewniają, że będzie jeszcze co oglądać. Pokazy dryftu, gymkhany oraz motocyklowego stuntu, będą wykonywane przez profesjonalistów. Ponadto dla widzów TVN Turbo rozstawiony został namiot kanału, gdzie można spotkać się z jego największymi gwiazdami. Nie ma na co czekać, gdyż zostały już tylko trzy dni Poznań Motor Show.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Prezydent Krakowa ramię w ramię z rządem PiS. Co z tego mają mieszkańcy? (gazetakrakowska.pl)

8 tysięcy Wrocławian na ulicach miasta (gazetawroclawska.pl)