w

Pożar w bloku przy ul. Garbarskiej w Lublinie. Podpalacza schwytali świadkowie zdarzenia (www.lublin112.pl)

Funkcjonariusze policji prowadzą dochodzenie w sprawie porannego pożaru przy ul. Garbarskiej. Na miejscu świadkowie zatrzymali podejrzanego mężczyznę, który ich zdaniem odpowiedzialny jest za spowodowanie pożaru.

Dzisiaj około godziny 8:00 doszło do pożaru w budynku mieszkalnym przy ul. Garbarskiej w Lublinie. W sprawie zaalarmowano straż pożarną i policję. Ogień pojawił się na górnej kondygnacji, w związku z czym akcja ratunkowa wymagała interwencji kilku zespołów ratowniczych.

Według ustaleń pożar nie był przypadkowy, a podpalenia dokonał mężczyzna, który został zatrzymany przez świadków. Podejrzany to 28-letni obywatel Turcji, który aktualnie jest przesłuchiwany na policyjnym komisariacie w celu wyjaśnienia motywów jego działania.

Po zakończeniu akcji przez strażaków rozpoczęto szacowanie strat, które – jak się okazało – są znaczne. Należy dodać, że mieszkania na niższych kondygnacjach zostały zalane w wyniku działań gaśniczych.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

2 komentarze

Pijany Ukrainiec oddał mocz na dokumentację kilkuset pacjentów w zielonogórskim szpitalu (poscigi.pl)

Gdańska ankieta o dronach oferuje cztery opcje wyboru płci dla respondentów. Internauci: Po co? (www.trojmiasto.pl)