w

Pijany Ukrainiec oddał mocz na dokumentację kilkuset pacjentów w zielonogórskim szpitalu (poscigi.pl)

W zielonogórskim szpitalu doszło do bulwersujących scen z udziałem pijanego i agresywnego Ukraińca. Mężczyzna w pewnym momencie nasikał na dokumentację pacjentów, niszcząc dane kilkuset osób. W związku ze swoim zachowaniem podejrzany został zatrzymany i umieszczony na izbie wytrzeźwień. Miał we krwi około 4 promili alkoholu.

Niecodzienne wydarzenie miało miejsce wczoraj (27 marca) przed południem na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Zielonej Górze. Okazało się, że agresywny obywatel Ukrainy oddał mocz na dokumentację pacjentów. Na miejsce wezwano patrol policji.

Mundurowi szybko zareagowali, obezwładniając pijanego mężczyznę. Sprawca zniszczył dokumentację kilkuset pacjentów, będąc pod silnym wpływem alkoholu. Alkomat zanotował 4 promile w jego organizmie.

Sprawa trafi do sądu, gdzie Ukrainiec odpowie za swoje zachowanie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

120 komentarzy

  1. Być może zrobił to w wyniku stresu wojennego ,nie mniej my jako słudzy biednych przesiedleńców czy wkrótce innych imigrantów zachowujemy się karygodne ,a skąd wiemy że nie zsikal się że strachu wiedząc ilu Polaków się nie zaszczepiło na covid ? Nie doceniając biednych uczciwych wielkich lekarzy wraz z służbami urzędnikami politykami i innymi biznesmenami ?

  2. Czemu ma służyć ten post? Szczuciu na określoną nację? Wiecie ile Polaków w Polsce coś odpierdala codziennie? I co, każdy taki artykuł ma się zaczynać od “Polak zamordował rozpędzonym autem innych Polaków” na przykład? Przecież to jest nonsens.

Zabytkowa willa przy ul. Wawrzyniaka w Szczecinie przejdzie gruntowny remont (gs24.pl)

Pożar w bloku przy ul. Garbarskiej w Lublinie. Podpalacza schwytali świadkowie zdarzenia (www.lublin112.pl)