w

Porwali 18-latkę, wywieźli ją do lasu i zmusili do kopania własnego grobu (www.rmf24.pl)

Policja zatrzymała dwie osoby, które podejrzane są o porwanie i pozbawienie wolności 18-letniej dziewczyny. Sprawcy zmusili swoją ofiarę do kopania grobu w lesie. Oprócz tego incydentu mają na koncie inne przestępstwa.

Na komisariacie w Konstancinie-Jeziornie zgłoszono porwanie młodej kobiety, którą wciągnięto siłą do czerwonego seata i odwieziono w kierunku Góry Kalwarii. Policja szybko zareagowała i odnalazła uprowadzoną ofiarę.

18-latka wyjaśniła, że za porwaniem stoją 34-latek i jego 46-letnia partnerka, z którymi miała osobiste kontakty. Ich działanie miało być zemstą za niekorzystne zeznania obciążające 46-latkę. Porwana dziewczyna została również zmuszona do kopania grobu w lesie.

Para została szybko zatrzymana, a śledczy odkryli, że mają na swoim koncie więcej przestępstw. Odpowiadają również za groźby karalne wobec innej kobiety, a także za kradzież psa.

Kobieta i mężczyzna zostali postawieni przed sądem z czterema zarzutami, w tym za groźby karalne, kradzież psa i pozbawienie wolności 18-latki. Sąd, na wniosek prokuratora, zdecydował o umieszczeniu podejrzanych w areszcie na trzy miesiące.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Ukrainka zatrzymana przez Straż Graniczną. Próbowała wywieźć z Polski kradzione auto o wartości 120 tys. zł (kresy.pl)

Agresywny 42-latek miał grozić sąsiadom w Lubaniu. W mieszkaniu znaleziono broń, amunicję i narkotyki (gazetawroclawska.pl)