w

Polityk Konfederacji będzie walczyć o legalizację marihuany w Polsce (www.rmf24.pl)

Konrad Berkowicz (Konfederacja) ogłosił powołanie parlamentarnego zespołu do legalizacji marihuany. Polityk ma zamiar udostępnić obywatelom korzystanie z konopi indyjskich, które nasączone są THC. W związku z tym Berkowicz zachęca też innych polityków do współpracy, niezależnie od ich partii politycznych.

Konrad Berkowicz wyznaje, że duża grupa osób wyznaje wolnościowe poglądy. Z tego względu uważa, że Polska nie powinna traktować dorosłych jak dzieci, tylko pozwolić im na podejmowanie decyzji o własnym życiu. Celem grupy zwolenników marihuany jest jej legalizacja, a także zlikwidowanie kar za jej posiadanie, ponieważ są one bezsensowne i nieludzkie.

Berkowicz wspomniał o wcześniejszych próbach utworzenia zespołu w poprzedniej kadencji Sejmu. A teraz ma nadzieję na zmianę podejścia z uwagi na nowy rząd, który deklaruje większą otwartość na ideę wolności. Zachęcając do współpracy, poseł Konfederacji zaprosił innych polityków, którzy podzielają te postulaty, aby dołączyli do nowo powołanego zespołu.

Warto wspomnieć, że od 2017 r. w Polsce legalne są tylko produkty konopne z niskim poziomem THC, a posiadanie wyższych stężeń grozi surowymi karami. Marihuana legalna w Polsce zawiera wyłącznie związek CBD, a stężenie THC dostępne jest tylko na poziomie maksymalnie 0,3%, co nie wywołuje żadnego odurzenia w użytkowniku.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

18 komentarzy

  1. A na czym nasze kundelki będą wykrywalność nabijać? Jak okaże się, że ten szczyl z osiedla ze skrętem w kieszeni nie będzie już “groźnym gangsterem zorganizowanym” a jego zatrzymanie – “potęznym uderzeniem w narkobiznes” a zwyczajnym nadużyciem uprawnień 🙂

  2. Najważniejsza sprawa. Nie to że będziemy przyjmowali nachdźców, nie to że będą nam budowac miasta getta, ie to że będą nas teraz na siłę szprycować i nie zbliżająca się 95% depopulacja tak jak tego życzą sobie światowe elity. Cisza o tanshumaniźmie i ograniczaniu wolnej woli i nowym gatunku Homo Borg Genesis.

Nowoczesny śmigłowiec Bell dołączył do krakowskiej policji. Szykuje się koniec nielegalnych wyścigów (motoryzacja.interia.pl)

UE: Polska ma „wybór” – albo przyjmie migrantów, albo zdecyduje się na wkład finansowy (pch24.pl)