w

Policja zatrzymała pijanego mężczyznę, który chciał zdawać egzamin na prawo jazdy (gs24.pl)

Funkcjonariusze policji ze Szczecina zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę, który próbował zdać egzamin na prawo jazdy. 52-latek już wcześniej utracił prawo jazdy za prowadzenie w stanie nietrzeźwości. A tym razem miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jak poinformował mł. asp. Paweł Pankau z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, zgłoszenie przejął patrol drogówki, który został skierowany do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie, gdzie mężczyzna przystępował do egzaminu na prawo jazdy. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość 52-latka i okazało się, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna przyznał się, że pił alkohol dzień wcześniej i myślał, że na egzaminie będzie trzeźwy.

Zaliczył prac manewrowy pod wpływem alkoholu

Egzaminator potwierdził, że kierowca poprawnie wykonał zadania na placu manewrowym. Jednakże, przebywając w samochodzie z mężczyzną, wyczuł od niego woń alkoholu. Z tego powodu zdecydował się na zgłoszenie sprawy na policję.

Mężczyzna trafił na komisariat. Jak podała policja, jest to już druga taka sytuacja w ciągu miesiąca. Podejrzany teraz będzie musiał stawić się przed sądem za popełnione przestępstwo. Wcześniej stracił prawo jazdy z powodu jazdy pod wpływem alkoholu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki rozstają się po 26 latach małżeństwa. Czy lider KO straci swoją pozycję na liście wyborczej (gloswielkopolski.pl)

Konflikt MZK z zakładem betoniarskim w Zielonej Górze. Autobusy zaparkowały na terenie budowy (zielonagora.naszemiasto.pl)