w

Katarzyna Bosacka i Marcin Bosacki rozstają się po 26 latach małżeństwa. Czy lider KO straci swoją pozycję na liście wyborczej (gloswielkopolski.pl)

Ostatnie doniesienia medialne mówią o nagłym rozstaniu senatora i lidera klubu KO, Marcina Bosackiego z Katarzyną Bosacką. Rozstanie nadeszło po 26 latach małżeństwa. Niektóre ze źródeł sugerują, że sytuacja ma związek z kochanką. Platforma Obywatelska zmaga się teraz z potencjalnymi konsekwencjami politycznymi, jakie niesie ze sobą ta kwestia.

Katarzyna Bosacka, znana specjalistka od zdrowego odżywiania i była prowadząca program „Wiem, co jem”, była przez długi czas w związku małżeńskim z Marcinem Bosackim, senatorem z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Chociaż niedawno świętowali 26. rocznicę ślubu, teraz pojawiła się informacja o niespodziewanym rozstaniu. Miesiąc temu Marcin miał poinformować Katarzynę o opuszczeniu rodziny dla innej kobiety, jednak żadna ze stron nie komentuje tej sytuacji publicznie.

Dla Marcina Bosackiego sytuacja jest niefortunna, ponieważ media skupiają się na jego życiu prywatnym w ważnym okresie. Jak wiadomo, trwa dyskusja na temat lidera listy do Sejmu w Poznaniu. Natomiast Marcin był jednym z oczywistych kandydatów. Od jakiegoś czasu planował przejście z Senatu do Sejmu i negocjacje na ten temat prowadził z Donaldem Tuskiem, szefem Platformy Obywatelskiej.

Szanse Adama Szłapki na tę pozycję mogą się zwiększyć

Jako potencjalny lider listy do Sejmu w Poznaniu rozważany jest również Adam Szłapka, szef Nowoczesnej, który również pochodzi z Wielkopolski. Po kontrowersjach związanych z Marcinem Bosackim szanse Szłapki na tę pozycję mogą się zwiększyć. Ważny polityk PO w Poznaniu zaznacza, że taka sytuacja może mieć negatywny wpływ na wizerunek partii.

Marcin Bosacki w oficjalnym oświadczeniu podkreśla, że nie zamierza komentować swojego życia prywatnego. Jego decyzja ma na celu ochronę żony i dzieci oraz uniknięcie sensacyjnych spekulacji. Polityk prosi o uszanowanie jego prywatności w tym trudnym czasie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Roboty drogowe na A4 powodem ogromnych korków w Bielanach Wrocławskich (gazetawroclawska.pl)

Policja zatrzymała pijanego mężczyznę, który chciał zdawać egzamin na prawo jazdy (gs24.pl)