w

Policja zatrzymała pięć osób podejrzanych o brutalny atak w Zielonej Górze (zielonagora.naszemiasto.pl)

W wyniku brutalnej napaści na mężczyznę, do jakiej doszło w okolicy sklepu Castorama w Zielonej Górze, tymczasowo aresztowano czterech podejrzanych. Napastnicy prawdopodobnie użyli kijów bejsbolowych, w związku z czym ofiarę przewieziono do szpitala.

W ubiegły poniedziałek policja otrzymała zgłoszenie o bójce na jednym z osiedli w centrum miasta, w której udział wzięło kilku mężczyzn. Na miejsce wysłano funkcjonariuszy policji, którzy szybko zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 23-49 lat. Podejrzani są dobrze znani policjantom z powiatu zielonogórskiego i nowosolskiego, ponieważ mają na swoim koncie niejedno przestępstwo.

Ponadto, funkcjonariusze podjęli też działania operacyjne w celu identyfikacji pozostałych uczestników bójki. Kilka godzin później udało się zlokalizować pozostałą dwójkę. Mężczyźni zostali zatrzymani na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Wszyscy mężczyźni usłyszeli zarzuty udziału w bójce i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Czterech podejrzanych aresztowano na trzy miesiące, a piątego zwolniono za poręczeniem majątkowym.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

17-latek zaatakowany przez pięciu napastników na Pogodnie. Okradli go z odzieży i telefonu (gs24.pl)

121. rocznica urodzin Józefa Czechowicza. Obchody pod pomnikiem artysty w Lublinie (kurierlubelski.pl)