w

17-latek zaatakowany przez pięciu napastników na Pogodnie. Okradli go z odzieży i telefonu (gs24.pl)

W trakcie służby obchodowej dzielnicowi z Komisariatu Policji na Pogodnie w Szczecinie natknęli się na niepokojącą sytuację. Okazało się, że grupa młodych osób dokonała rozboju na 17-latku.

Do incydentu doszło na szczecińskim Pogodnie, gdzie policjanci zauważyli mężczyznę bez koszulki, z widocznymi śladami krwi na twarzy. Mundurowi postanowili podjąć interwencję w celu udzielenia pomocy medycznej oraz zbadania sytuacji.

Pokrzywdzony 17-latek zeznał, że padł ofiarą pobicia i kradzieży ze strony dwóch napastników, którzy zabrali mu rzeczy osobiste, w tym telefon komórkowy, a następnie uciekli. Dzięki uzyskanym informacjom policjanci zlokalizowali podejrzanych niedaleko miejsca zdarzenia. Mężczyźni mieli przy sobie skradzioną odzież i niebezpieczne przedmioty.

Po dalszych dochodzeniach policja zatrzymała łącznie pięć osób, dwie pełnoletnie i trzy nieletnie. Sąd Rodzinny i Nieletnich umieścił trójkę nieletnich w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, podczas gdy dwóch pozostałych sprawców objęto dozorem policyjnym oraz zakazem zbliżania się do ofiary. Mają też zakaz opuszczania kraju.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Były najemca zostawił rolnikowi magazyn wypełniony beczkami z chemikaliami (gloswielkopolski.pl)

Policja zatrzymała pięć osób podejrzanych o brutalny atak w Zielonej Górze (zielonagora.naszemiasto.pl)