w

Policja zatrzymała mężczyzn na gorącym uczynku (kurierlubelski.pl)

Policja zatrzymała mężczyzn na gorącym uczynku. Chcieli ukraść dostawczaka na parkingu w Felinie.

 Policja zatrzymała trzech mężczyzn w wieku 51, 47 i 29 lat, którzy próbowali ukraść samochód na jednym z parkingów w Lublinie. Funkcjonariusze zostali wezwani na miejsce przez świadka, który zaalarmował służby po zauważeniu podejrzanej aktywności na parkingu.

Przeszukanie i kolejne odkrycie

Po przybyciu na miejsce zdarzenia, policjanci zastali mężczyzn na gorącym uczynku, próbujących włamać się do samochodu. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania jednego z zatrzymanych odnaleziono skradzione samochody ze zmienionymi numerami VIN. Po zidentyfikowaniu pojazdów okazało się, że jedno auto zostało skradzione w Niemczech pod koniec ubiegłego roku, a drugie zostało skradzione w Lublinie. Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do komisariatu policji. Wszyscy sprawcy usłyszeli zarzuty i zostali doprowadzeni do prokuratury. Będą odpowiadać za usiłowanie kradzieży z włamaniem. Najstarszy z trójki, 51-latek będzie odpowiadał za recydywę.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Czarnobyl to już 37 lat od tragedii (zielonagora.naszemiasto.pl)

"Niezidentyfikowany obiekt wojskowy" na Kujawach (dziennikbaltycki.pl)