w

"Niezidentyfikowany obiekt wojskowy" na Kujawach (dziennikbaltycki.pl)

W rejonie Kujaw niedaleko Zamościa odnaleziono niezidentyfikowany obiekt wojskowy, który zdaniem niektórych źródeł może być pociskiem powietrze-ziemia. Na miejsce zdarzenia przybyły służby odpowiedzialne za neutralizację niebezpiecznych przedmiotów, w tym wojskowi saperzy, straż pożarna oraz policja. Okoliczności znalezienia obiektu są wciąż niejasne, jednak nie wykluczono możliwości, że pocisk mógł pochodzić z okresu zimnej wojny lub być pozostałością po ćwiczeniach wojskowych. Władze podjęły decyzję o ewakuacji mieszkańców z najbliższej okolicy w celu zapewnienia ich bezpieczeństwa.

Zdaniem ekspertów

Eksperci wojskowi przeprowadzili szczegółowe badania obiektu, aby ustalić jego pochodzenie oraz potencjalne zagrożenie. W międzyczasie służby utworzyły strefę zabezpieczoną wokół miejsca znalezienia, a ruch drogowy w okolicy został ograniczony. Osoby postronne nie mają dostępu do zabezpieczonego terenu. Władze lokalne oraz wojsko prowadzą współpracę w celu jak najszybszego ustalenia tożsamości obiektu i jego ewentualnej neutralizacji. Aktualnie trwają prace mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego niecodziennego znaleziska, a mieszkańcy proszeni są o zachowanie ostrożności i zgłaszanie wszelkich podejrzanych przedmiotów służbom odpowiedzialnym.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Policja zatrzymała mężczyzn na gorącym uczynku (kurierlubelski.pl)

Chuligański wybryk w centrum Katowic! Pracował w przy studzience, nagle został kopnięty w głowę (katowice.naszemiasto.pl)