w

Policja odnalazła ciało 22-letniej mieszkanki Katowic. Kobieta zaginęła dzień wcześniej (dziennikzachodni.pl)

Intensywne poszukiwania 22-letniej kobiety z Katowic doprowadziły funkcjonariuszy do tragicznego finału. Dnia 11 grudnia 22-latka opuściła swoje mieszkanie przy al. Roździeńskiego i przestała kontaktować się z bliskimi. Dzień później, 12 grudnia, policjanci poinformowali, że znaleziono jej ciało.

Funkcjonariusze z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zakończyli poszukiwania 22-letniej katowiczanki. Ciało kobiety znaleziono w Trzech Stawach. Rzeczniczka prasowa Komendy, podkom. Agnieszka Żyłka zaznaczyła, że zwłoki były ukryte w gęstych krzakach. Funkcjonariusze musieli rozcinać gałęzie, żeby dotrzeć do ciała kobiety.

Po wyciągnięciu ciało 22-latki zabezpieczono na potrzeby badań sekcyjnych w celu ustalenia przyczyny zgonu, zgodnie z decyzją prokuratora. Jak informuje podkom. Agnieszka Żyłka, jak na tę chwilę policja wyklucza działanie osób trzecich.

22-letnia mieszkanka Katowic opuściła mieszkanie 11 grudnia i od tamtej pory nie nawiązała kontaktu ze swoją rodziną i znajomymi.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Szpital w Zakopanem ograniczył odwiedziny pacjentów. Powodem rosnąca liczba zakażeń COVID-19 (zakopane.naszemiasto.pl)

Para złodziei przywłaszczyła sobie plecak z gotówką. Zamiast oddać zgubę, poszli na zakupy (gazetakrakowska.pl)