w

Podsumowanie kampanii społecznej „Ochrońmy Śląsk” w Katowicach (dziennikzachodni.pl)

Dnia 12 października odbyła się konferencja prasowa w Katowicach, poświęcona podsumowaniu kampanii społecznej „Ochrońmy Śląsk”. Kampania koncentruje się na kwestiach ekologicznych i społecznych na Śląsku.

Wydarzenie miało miejsce w czwartek przed siedzibą Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, na placu Wojciecha Kilara. Głównymi uczestnikami konferencji byli wiceminister sprawiedliwości Michał Woś oraz minister i członek Rady Ministrów Michał Wójcik.

Nadchodząca cisza wyborcza to doskonały moment dla polityków, aby pozyskać głosy niezdecydowanych wyborców. Z tego względu w Katowicach o godzinie 13:00 odbyła się konferencja prasowa poświęcona podsumowaniu kampanii społecznej „Ochrońmy Śląsk”.

Kampania „Ochrońmy Śląsk” miała na celu wskazać na ważne kwestie związane z ochroną środowiska i społeczności na Śląsku. Główne tematy, jakie poruszano na spotkaniu, obejmowały ekologię, problemy górnicze oraz konieczność modernizacji i zrównoważonego rozwoju regionu. Członek Rady Ministrów Michał Wójcik zaznaczył, że górnictwo to kamień węgielny województwa śląskiego.

Podczas konferencji ministrowie przedstawili główne osiągnięcia kampanii, a także podsumowali jej skutki. Wiceminister Michał Woś podkreślił wagę działań mających na celu poprawę jakości życia mieszkańców regionu. Z kolei Michał Wójcik dodał, że województwo śląskie rozwija się dynamicznie, z niską stopą bezrobocia oraz rosnącą ilością miejsc pracy.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Otwarcie drugiej części obwodnicy Waksmundu, Łopusznej i Ostrowska na Podhalu (zakopane.naszemiasto.pl)

Olbrzymie ceny mieszkań w Krakowie, przekraczające nawet 18 tys. zł za metr kwadratowy (gazetakrakowska.pl)