w

Podpalacz jeży z Zielonej Góry ponownie w rękach policji. Tym razem odpowie za liczne kradzieże i włamania (gazetalubuska.pl)

28-latek z Zielonej Góry, o którym kilka lat temu zrobiło się głośno z powodu bestialskiego zabicia jeży, ponownie wpadł w ręce policji. Tym razem mężczyzna oskarżony jest o kradzieże i włamania, za co grozi mu długi pobyt za kratkami.

Mieszkaniec Zielonej Góry został schwytany po tym, jak użył cudzej karty płatniczej. Kiedy właściciel zorientował się, że nie ma karty przy sobie, zgłosił jej zaginięcie. Jednak pomimo jej zablokowania 28-latek zdołał jeszcze zrobić zakupy na kwotę ponad 500 zł.

Policja przeanalizowała nagrania ze sklepowego monitoringu, dzięki czemu szybko zidentyfikowała podejrzanego. Okazało się, że zielonogórzanin miał już na koncie liczne przestępstwa, w tym okrutne podpalenie jeży.

Po zatrzymaniu usłyszał zarzuty przywłaszczenia cudzej własności oraz 12 kradzieży z włamaniem. Podejrzany przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Z uwagi na jego historię recydywy może mu grozić nawet do 15 lat więzienia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jechał po narkotykach i był poszukiwany listem gończym. Wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej (gs24.pl)

75-lecie ZS nr 1 w Lublinie. Uczniowie wmurowali kapsułę czasu i przeszli korowodem w centrum miasta (kurierlubelski.pl)