w

Jechał po narkotykach i był poszukiwany listem gończym. Wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej (gs24.pl)

Mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego został zatrzymany przez policję za jazdę pod wpływem narkotyków. Co więcej, podejrzany siedział za kierownicą, mając podwójny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, a do tego poszukiwany był listem gończym.

Policjanci z drogówki, podczas przeprowadzania rutynowej kontroli na ulicy Eskadrowej w Szczecinie, zatrzymali samochód osobowy marki Opel Vectra. Kierowca przejawiał nerwowe zachowanie, jednak po zbadaniu alkomatem okazało się, że jest trzeźwy. W związku z tym poddano go testowi na obecność narkotyków.

Wyniki narkotestu potwierdziły obecność marihuany i metaamfetaminy w organizmie. Natomiast w trakcie dalszych badań ustalono, że 45-latek posiada podwójny zakaz prowadzenia pojazdów i jest poszukiwany listem gończym do odbycia kary więzienia.

Wkrótce gorzowianin trafi do zakładu karnego, gdzie rozpocznie odbywanie swojego wyroku. Ponadto, odpowie też za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, jazdę pod wpływem i posiadanie narkotyków.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Grupa nastolatków dotkliwie pobiła młodego mężczyznę w centrum Poznania (gloswielkopolski.pl)

Podpalacz jeży z Zielonej Góry ponownie w rękach policji. Tym razem odpowie za liczne kradzieże i włamania (gazetalubuska.pl)