w

75-lecie ZS nr 1 w Lublinie. Uczniowie wmurowali kapsułę czasu i przeszli korowodem w centrum miasta (kurierlubelski.pl)

W czwartek wszystkie szkoły świętowały Dzień Wagarowicza. Jednak w Zespole Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego na Podwalu atmosfera była pełna radości z zupełnie innych powodów. Placówka świętowała 75-lecie swojego istnienia. W ramach wydarzenia uczniowie wmurowali kapsułę czasu i przeszli przez miasto w barwnym korowodzie.

Społeczność Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie świętowała jubileusz 75-lecia istnienia. Podczas uroczystości na patio szkoły wmurowano kapsułę czasu.

Anna Augustyniak, zastępca prezydenta Lublina, życzyła uczniom, aby marzenia zapisane w kapsule czasu zostały spełnione. Ponadto, pochwaliła również aktywność i pracowitość młodzieży. Z kolei dyrektor szkoły, Elżbieta Sękowska, również życzyła uczniom spełnienia marzeń, a przy okazji wskazała na fantastyczną atmosferę panującą w placówce.

Po uroczystości uczestnicy sformowali „Brylantowy Korowód” z transparentami, który przeszedł przez centrum miasta.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Podpalacz jeży z Zielonej Góry ponownie w rękach policji. Tym razem odpowie za liczne kradzieże i włamania (gazetalubuska.pl)

Wrzucił materiały wybuchowe do sklepu w Gdańsku, powodując straty na 18 tys. zł (dziennikbaltycki.pl)