w

Podejrzany o udział w bójce spowodował kolizję w Krakowie, uciekając przed policją (www.rmf24.pl)

Wczoraj w centrum Krakowa policjanci wszczęli pościg za 28-latkiem, który związany jest z grupą pseudokibiców klubu piłkarskiego. Mężczyzna podejrzany jest o udział w bójce z użyciem ostrego przedmiotu.

Dnia 3 kwietnia funkcjonariusze zauważyli podejrzanego 28-latka niedaleko dworca. Szybko rozpoznali sprawcę i wszczęli za nim pościg. Mężczyzna nie miał zamiaru się zatrzymać i uciekał samochodem w stronę dzielnicy Kazimierz, gdzie doprowadził do zderzenia z innymi pojazdami. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

W rezultacie 28-latek zdecydował się na nietypowy wyczyn, aby uciec przed prawem. W pewnym momencie, będąc przy kładce Ojca Bernatka, postanowił wskoczyć do Wisły. Jednak policjantom i tak udało się go złapać.

Podejrzany obecnie przebywa w areszcie policyjnym. Został też przebadany alkomatem, który wykazał 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Prokuratura prawdopodobnie jeszcze dzisiaj postawi mu zarzuty.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Katowice nowym liderem w rankingu płac. Wyprzedziły nawet Warszawę i Kraków (300gospodarka.pl)

Gen. Skrzypczak: Obowiązkowy pobór do wojska powinien też objąć kobiety (dorzeczy.pl)