w

Podejrzany o dwa morderstwa usłyszy dziś zarzuty w Poznaniu (gloswielkopolski.pl)

Niedawne podwójne morderstwo odbiło się bladym strachem na mieszkańców Wielkopolski. Tego samego dnia z zimną krwią zamordowany został 22-latek, a następnie 45-letnia kobieta. Sprawca znajdujący się na wolności spędzał spokojny sen z oczy wielu ludziom. Na szczęście dziś oskarżony o podwójne zabójstwo stanie przed sądem. 24-latek wstawił się sam na Komendę. 

Pierwsze morderstwo wyglądało pozornie na wypadek, gdyż o śmierć 22-latka posądzano pożar rozniecony w jego mieszkaniu. Udowodniono jednak, że jeszcze przed ogniem i dymem, który mógłby się przyczynić do śmierci, młody mężczyzna został zamordowany za pomocą ciosów noża. Następnie sprawca udał się do miejscowości oddalonej tylko 4 km dalej i tam pozbawił życia 45-latkę. Następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Odnaleziono jego porzucony samochód w lesie.

Co grozi młodemu sprawcy?

24-letni Marcin podejrzewany o sprawstwo wspomnianych czynów, był poszukiwany aktywnie przez wiele osób, w tym nurków oraz policyjny śmigłowiec. Angażując obywateli do pomocy w schwytaniu mordercy, policja wyznaczyła pieniężną nagrodę za każdą informację, która pomogłaby w schwytaniu 24-latka. Cała sprawa przybrała duży i intensywny obrót ze względu na powagę sytuacji oraz zagrożenie innych. Dużym przełomem w poszukiwaniach było odnalezienie plecaka mężczyzny w lesie. W trakcie kolejnych godzin poszukiwań, sprawca sam zgłosił się do KMP w Międzychodzie. Policja natychmiast zatrzymała podejrzanego i doprowadziła go do urzędu śledczego. 31.03.2023 roku zostanie doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, gdzie przedstawione mu zostaną zarzuty.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Pijany mężczyzna na hulajnodze zapłaci 2500 zł mandatu (zakopane.naszemiasto.pl)

Szczecin przyjazny dla osób z zaburzeniem ze spektrum autyzmu (gs24.pl)