w

Pijany pasażer wiózł urnę z prochami w tramwaju. Jego podróż przerwali poznańscy policjanci (www.polsatnews.pl)

W niedzielę doszło do nietypowej sytuacji, podczas której policja zatrzymała tramwaj w Poznaniu. Jak się okazało, tramwajem podróżował nietrzeźwy mężczyzna, który wiózł ze sobą urnę z prochami ojca, którą zabrał z cmentarza.

W trakcie podróży tramwajem linii nr 8 z Miłostowa na Ogrody pasażerowie zauważyli, że wraz z nimi podróżował pijany mężczyzna, który miał przy sobie urnę z prochami. Podczas jazdy mężczyzna zasnął na siedzeniu, a urna wypadła mu z rąk, co sprawiło, że część zawartości rozsypała się na podłogę.

Motorniczy natychmiast zareagował, zatrzymując tramwaj na ulicy Dąbrowskiego. Na miejsce przybyła policja. Okazało się, że mężczyzna wcześniej odwiedził cmentarz, skąd zabrał urnę z prochami swojego ojca.

Urna została zabezpieczona, a nietrzeźwego pasażera przewieziono na komisariat, gdzie prawdopodobnie odpowie za zbezczeszczenie. Za ten czyn podejrzany może trafić za kratki nawet na 8 lat.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

16 komentarzy

Złodziej szpady Szermierza złapany przez Straż Miejską we Wrocławiu (kronika24.pl)

Raport NIK: Świnoujście dysponuje najlepszymi schronami w Polsce (gs24.pl)