w

Pijany 42-latek dobijał się do Komisariatu Policji w Słomnikach. Kopał w drzwi i wykrzykiwał wulgaryzmy (gazetakrakowska.pl)

Nietrzeźwy 42-latek z impetem kopał w drzwi Komisariatu Policji w Słomnikach, wykrzykując przy tym wulgarne słowa pod adresem funkcjonariuszy. Ostatecznie udało mu się wybić szybę w drzwiach wejściowych, zanim został zatrzymany przez mundurowych. Po wytrzeźwieniu postawiono mu zarzut zniszczenia mienia, za co może trafić do więziennej celi nawet na 5 lat.

Zdarzenie miało miejsce 26 marca w godzinach popołudniowych pod Komisariatem Policji w Słomnikach. W pewnym momencie przed drzwiami pojawił się agresywny mężczyzna, który domagał się wejścia na teren komisariatu. Używał przy tym wulgaryzmów pod adresem policji i zachowywał się agresywnie wobec oficera dyżurnego.

Mężczyzna nie został wpuszczony do środka. Z racji tego kontynuował swoje działania i kopał w oszklone drzwi komisariatu, doprowadzając do uszkodzenia szyby. Awanturnik został zatrzymany, a następnego dnia usłyszał zarzut uszkodzenia mienia o wartości ponad 2000 zł.

Mundurowi przejęli też środki podejrzanego w wysokości 1000 zł jako zabezpieczenie dla przyszłych kar i roszczeń. Grozi mu do 5 lat pobytu w zakładzie karnym.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Sejsmometry w Chorzowie zarejestrowały trzęsienie ziemi w północnych Włoszech (dziennikzachodni.pl)

KAS odblokuje środki firm rosyjskich w Polsce (www.rmf24.pl)