w

Pijani cudzoziemcy urządzili sobie rajd ulicami Niebuszewa, uszkadzając zaparkowane samochody (szczecinskie24.pl)

Sobotniej nocy w Szczecinie policja zajmowała się sprawą dwóch nietrzeźwych kierowców, którzy łamali liczne przepisy na drogach dzielnicy Niebuszewo. Co ciekawe, mężczyźni prowadzili samochód na zmianę, powodując kolizje i uszkodzenia zaparkowanych pojazdów.

Raport o niebezpiecznej przejażdżce trafił do funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. Na miejsce od razu wysłano patrol policyjny. Po przyjeździe funkcjonariusze zastali dwóch mężczyzn w wieku 41 i 43 lat, którzy naprzemiennie prowadzili samochód osobowy marki Mazda.

Okazało się, że jednym z kierowców był 41-letni cudzoziemiec, który siedział za kółkiem, nie mając uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. A do tego był kompletnie pijany, czego dowodem było 2,5 promila alkoholu w wydychanym przez niego powietrzu. Mężczyzna tłumaczył, że zajął miejsce za kierownicą, ponieważ jego kolega doprowadził do stłuczki i uszkodził kilka zaparkowanych samochodów na ulicy.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni na izbę wytrzeźwień. Będą teraz musieli odpowiedzieć za swoje zachowanie przed sądem. Prawdopodobnie usłyszą zarzuty związane z jazdą w stanie nietrzeźwości, prowadzeniem samochodu bez uprawnień, zniszczeniem mienia i stwarzaniem zagrożenia w ruchu drogowym.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

31 komentarzy

Studenci nie odpuszczają w sprawie DS Jowita. Zwrócili się do ministra edukacji narodowej (gloswielkopolski.pl)

15-latek ukradł busa i uciekał przed policją. Staranował radiowóz i zakończył jazdę dachowaniem (zielonagora.naszemiasto.pl)