w

15-latek ukradł busa i uciekał przed policją. Staranował radiowóz i zakończył jazdę dachowaniem (zielonagora.naszemiasto.pl)

W dniu 7 grudnia policjanci z Gubina podjęli pościg za skradzionym busem marki Volkswagen. Dramatyczna ucieczka przed prawem zakończyła się tragicznie dla kierowcy busa, gdy jego pojazd wypadł z drogi w Bieżycach. Za kierownicą siedział 15-latek.

W zeszły czwartek policjanci patrolujący drogę między Żytowaniem a Gubinem zauważyli busa marki Volkswagen Crafter, który poruszał się po drodze w dziwny sposób. Funkcjonariusze podjęli próbę zatrzymania pojazdu, informując o swoich zamiarach sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi. Jednak kierowca postanowił zignorować wezwania policjantów, rozpoczynając szybką i niebezpieczną ucieczkę w kierunku ulicy Sikorskiego.

Kierowca kontynuował swoją szaloną jazdę ulicami Gubina, nie patrząc na znaki drogowe. W pewnej chwili wjechał na ulicę Rycerską, naruszając wszelkie przepisy ruchu drogowego. Nie zatrzymał się nawet przed radiowozem, który zablokował mu drogę, z racji czego brutalnie uderzył w służbowy pojazd. Aczkolwiek to wcale nie skłoniło go do zaprzestania ucieczki. Nadal kontynuował swoją jazdę, zmierzając w kierunku skrzyżowania z ulicą Wyspiańskiego.

W czasie pościgu unikał zatrzymania, agresywnie spychając policjantów i próbował zablokować radiowóz. Dramatyczna ucieczka zakończyła się dopiero w Bieżycach. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, w związku z czym bus zaczął dachować, zatrzymując się na boku.

Policja zatrzymała pirata drogowego, którym okazał się 15-latek.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Pijani cudzoziemcy urządzili sobie rajd ulicami Niebuszewa, uszkadzając zaparkowane samochody (szczecinskie24.pl)

Obchody 42. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. ZOMO wyjdzie na ulice Lublina (kurierlubelski.pl)