w

12-latek dokonał fałszywego zgłoszenia, stawiając na nogi policjantów i strażaków (gazetakrakowska.pl)

Policjanci i strażacy z powiatu wielickiego odpowiedzieli na zgłoszenie, w którym dziecko poinformowało, że życie matki jest zagrożone, a następnie się rozłączyło. Służby szybko przystąpiły do intensywnych działań, aby ustalić, od kogo pochodziło zgłoszenie. Okazało się, że na numer alarmowy zadzwonił 12-letni chłopiec.

Dyżurny alarmowy otrzymał telefon od dziecka, które poinformowało o zasłabnięciu matki. Chłopiec dodał, że matka straciła przytomność, a później połączenie się urwało. W związku z tym służby podjęły działania w celu zlokalizowania dokładnego adresu połączenia.

W działaniach uczestniczyli policjanci z różnych jednostek, w tym funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP Wieliczka, a także zastępy straży pożarnej. Poszukiwania doprowadziły funkcjonariuszy do mieszkania w gminie Gdów. Jak się okazało, na numer alarmowy zadzwonił 12-latek, który znajdował się pod opieką swojej babci. Zgłoszenie było fałszywe.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Pies zginął w mękach na osiedlu w Katowicach. Ktoś wysypał trutkę na szczury pod blokiem (www.infokatowice.pl)

Sanepid ostrzega przed truskawkami skażonymi wirusem (www.rmf24.pl)