w

Od dzisiaj ul. Chałubińskiego w Zakopanem będzie zamknięta z powodu wylewania ostatniej warstwy asfaltu (zakopane.naszemiasto.pl)

Ważna informacja dla kierowców w Zakopanem: Od dzisiaj (3 października) ul. Chałubińskiego zostanie zamknięta. Powodem tej decyzji jest ostatnia warstwa asfaltu, która zostanie wylana podczas końcowego etapu prac, tym samym finalizując długotrwały remont, który prowadzony jest już od wielu miesięcy.

W dniu 3 października w godzinach od 5:00 do 21:00 z ruchu zostaną wyłączone ul. Chałubińskiego oraz skrzyżowanie z ulicami Sienkiewicza, Witkiewicza i Jagiellońską. Ta tymczasowa blokada ma na celu ułożenie warstwy ścieralnej masy bitumicznej. Warto zaznaczyć, że 4 października w godzinach 6:00-17:00 skrzyżowanie ponownie zostanie zamknięte.

Co więcej, 3 października niedostępny będzie także parking przy ul. Witkiewicza, w związku z czym władze miasta proszą o usunięcie pojazdów do godziny 22:00, do 2 października.

Miasto dodaje, że prace będą kontynuowane w miarę postępu i warunków atmosferycznych, a ruch samochodowy będzie sukcesywnie przywracany. W ciągu tych dwóch dni mieszkańcy mogą odczuwać pewien dyskomfort. Jednakże zakończenie długotrwałego remontu ul. Chałubińskiego jest już na wyciągnięcie ręki, co powinno wynagrodzić wcześniejsze niedogodności.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Mieszkaniec Gdyni sabotował instalację gazową w swoim mieszkaniu, doprowadzając do wybuchu i pożaru (dziennikbaltycki.pl)

Pod wiaduktem w Katowicach zablokował się TIR, ścinając dach kabiny i naczepy (nowekatowice.pl)