w

Obornik rozsypany przed Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu. Policja nie wiedziała, komu wypisać mandat (gloswielkopolski.pl)

Rolnicy zaplanowali wielkie protesty, które mają odbyć się 20 marca. Jednak niektórzy już wcześniej zdecydowali się wyrazić swój sprzeciw. W związku z tym przed Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu „wyrosła” góra oborniku, która przyciągnęła uwagę policji.

Dziś rano przed Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu pojawiła się grupa rolników, którzy postanowili wyrazić swoje niezadowolenie, jakie utrzymuje się w całej społeczności rolniczej. Działanie protestujących, obejmujące wysypanie obornika, miało charakter spontaniczny i było reakcją na obecną sytuację w rolnictwie.

Na miejscu zdarzenia pojawili się funkcjonariusze policji, którzy przystąpili do rozmów z protestującymi. Faktem jest, że policjanci rozważali wystawienie mandatu, jednak nie byli pewni, komu go wypisać.

Rolnicy poinformowali też, że będą organizować dalsze protesty na terenie Poznania.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

4 komentarze

Liczba pacjentów w szpitalach onkologicznych zwiększyła się o 15 proc., m.in. we Wrocławiu i Krakowie (twojezdrowie.rmf24.pl)

Brak decyzji wojewody ws. kontrowersyjnej inwestycji przy ul. Szymanowskiego. Sprawę przejął sąd w Szczecinie (gs24.pl)