w

Nożownik w Legnicy zaatakował! Zmarła kobieta (gazetawroclawska.pl)

O mrożącej krew w żyłach sytuacji poinformowała legnicka policja. Zostali oni wezwani do domu, w którym znajdowało się 8 Ukraińców. Głównie to kobiety i dzieci. Policja zastała trzy ofiary nożownika, w tym jedną śmiertelną. Sprawcę czynu schwytano niedługo później. Motyw jest ustalany w trakcie śledztwa. 

O strasznych wydarzeniach w domu poinformowano policję w nocy z 15-stego na 16-stego kwietnia w Legnicy przy ulicy Struga. Gdy pojawiła się policja, napastnika nie było już na miejscu. Zastano jednak zwłoki 37-letniej kobiety, która zmarła na miejscu od licznych ran klatki piersiowej i szyi. W pobliżu denatki leżała jej 14-stoletnia córka, która również miała zadane poważne ciosy w te same okolice ciała. Przewieziono ją natychmiast do szpitala, gdzie lekarze walczyli o jej życie. Obecnie jej stan jest stabilny. W domu znajdowała się również trzecia ofiara. Kobieta na szczęście nie poniosła ciężkich ran. Nic nie zagraża jej życiu.

Czemu zabił?

Szybko ustalono, kim był sprawca i odnaleziono go ukrywającego się w tujach. Razem z nim znaleziono zakrwawiony nóż, który najprawdopodobniej był narzędziem zbrodni. Na razie toczy się śledztwo w sprawie, w celu ustalenia, czemu nożownik dokonał tak straszliwej zbrodni. Przypuszcza się, że napaść mogła mieć charakter rabunkowy, gdyż w okolicy zdarzały się takie napady. Sprawca stanie przed sądem i usłyszy zarzuty morderstwa, usiłowania morderstwa i ranienia. Obecnie jest on przesłuchiwany, a wszystkie okoliczności zdarzenia – ustalane.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Zabytkowy dwór zniszczony przez ogień (gazetakrakowska.pl)

Poznańscy naukowcy blisko przełomowego odkrycia (gloswielkopolski.pl)