w

Nożownik dźgnął w klatkę piersiową pracownicę klubu w centrum Katowic (katowice.naszemiasto.pl)

Policjanci z Katowic zatrzymali 27-latka, który zaatakował nożem pracownicę klubu nocnego, po czym próbował popełnić samobójstwo. Mężczyzna został oskarżony o usiłowanie zabójstwa i osadzony w areszcie tymczasowym.

Do ataku na 26-letnią pracownicę klubu doszło w centrum Katowic, gdzie 27-letni mężczyzna ugodził ją nożem w klatkę piersiową. Kobiecie ostatecznie udało się wyrwać z rąk oprawcy. Wybiegła z lokalu, wzywając pomocy, a międzyczasie napastnik próbował targnąć się na swoje życie.

Na miejsce zdarzenia wezwano karetkę pogotowia, która przewiozła ranną na izbę przyjęć. Po opatrzeniu ran 26-latka została wypuszczona do domu.

Z kolei 27-letni nożownik doznał poważniejszych obrażeń, w związku z czym trafił na blok operacyjny. Następnie został przesłuchany w szpitalu, gdzie postawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu za to dożywocie.

Według wstępnych ustaleń powodem ataku był zawód miłosny.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Mieszkaniec pow. suskiego stracił ponad 150 tys. zł na rzecz oszustów. Zainwestował w kryptowaluty (zakopane.naszemiasto.pl)

Miasto planuje budowę osiedla w rejonie ul. Brzezińskiego. Mieszkańcy nie chcą poszerzania drogi i likwidacji łąki (gazetakrakowska.pl)