w

Nowe fakty ws. wypadku z udziałem przedszkolaków i opiekunki w Nadleśnictwie Klęskowo (www.rmf24.pl)

Lasy Państwowe ujawniły nowe informacje związane z wypadkiem, do jakiego doszło w Szczecinie podczas wycieczki przedszkolnej. Wcześniej podawano, że czworo dzieci zostało przygniecionych konarem drzewa. Jednak teraz okazuje się, że przedszkolaki bawiły się na bukowym pniu, który się na nich stoczył.

Grupa przedszkolaków, która wybrała się na wycieczkę w Nadleśnictwie Klęskowo, doświadczyła tragicznej sytuacji. W pewnym momencie na czwórkę dzieci stoczył się bukowy pień, na którym się bawiły. Drzewo zostało ścięte w zeszłym roku, zaraz przy ścieżce spacerowej.

Lasy Państwowe informują, że bukowy pień stoczył się na dzieci, powodując obrażenia u czwórki przedszkolaków i ich opiekunki. Ścięty pień celowo pozostawiono w lesie dla naturalnego rozkładu, jednak teraz planowane jest jego usunięcie.

Poszkodowane dzieci w wieku 3-5 lat trafiły do dwóch szpitali w Szczecinie, głównie z powodu potłuczeń. Ich opiekunka odniosła obrażenia pleców.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

3 komentarze

    • Leśny Dziad taaaa to jak mi chlopak rozpieprzyli celowo nogę na boisku w Zakopane.

      Policja nie interweniuje, doktor wpisał, ze zrobiłem to sobie w domu i cisza w sprawie odszkodowań i jakiejkolwiek innej. Także za jakiś czas będę musiał rozjedzac ludzi na przystankach, aby się odegrać za okaleczanie mnie.

Poznańska prokuratura zatrzymała psią influencerkę za znęcanie się nad zwierzętami (vibez.pl)

27-latek z Międzyrzecza prosi o wsparcie po poważnym wypadku, jakiemu uległ, podróżując stopem (gazetalubuska.pl)