w

27-latek z Międzyrzecza prosi o wsparcie po poważnym wypadku, jakiemu uległ, podróżując stopem (gazetalubuska.pl)

27-letni Marcin, mieszkaniec Międzyrzecza, walczy z tragicznymi konsekwencjami wypadku, który drastycznie zmienił jego życie. W związku z tym prosi teraz o wsparcie w powrocie do zdrowia, aby nie musiał polegać na pomocy innych osób w rutynowych czynnościach.

W lutym br. Marcin doznał poważnych obrażeń w wypadku samochodowym. 27-latek podróżował stopem, gdy wiozący go kierowca stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku incydentu Marcin doznał złamania kręgosłupa, miednicy i żeber. Jego obecny stan zmusza go do korzystania z pomocy innych osób w codziennych czynnościach.

Wcześniej życie Marcina było pełne ruchu, jednak teraz ogranicza się ono do walki z bólem i cierpieniem. Dlatego pomoc finansowa jest niezbędna zarówno dla jego rehabilitacji, jak i leczenia, aby mógł przynajmniej częściowo odzyskać utraconą sprawność.

Marcin jest bardzo wdzięczny za każdą formę wsparcia, która pozwoli mu zbliżyć się do normalności i odzyskać samodzielność. Zbiórka dla Marcina dostępna jest na zrzutka.pl.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Nowe fakty ws. wypadku z udziałem przedszkolaków i opiekunki w Nadleśnictwie Klęskowo (www.rmf24.pl)

Lublin przeznaczy prawie 300 tys. zł na realizację kulturalnych pomysłów mieszkańców (kurierlubelski.pl)