w

Nowa ścieżka rowerowa w Katowicach jest już dostępna. 1,2 km drogi za ponad 5,5 mln zł (www.infokatowice.pl)

Nowa droga rowerowa o długości 1,2 km w Katowicach została już oddana do użytku. Należy zaznaczyć, że koszt realizacji tego projektu wyniósł ponad 5,5 mln zł. Jest to część większego przedsięwzięcia obejmującego rozwój infrastruktury dla rowerzystów w mieście.

Rozbudowa infrastruktury rowerowej w Katowicach ma na celu poprawę komfortu oraz bezpieczeństwa użytkowników jednośladów. Miasto zainwestowało znaczną sumę w budowę ścieżek rowerowych, przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju.

Oprócz nowej drogi rowerowej przy ulicy Hallera miasto realizuje także inne projekty infrastruktury rowerowej, w tym budowę velostrady i modernizację istniejących tras. Dzięki tym inwestycjom rowerzyści zyskają nowe możliwości poruszania się po mieście.

Pomimo ukończenia pierwszego etapu, prace związane z infrastrukturą rowerową w Katowicach nie ustają. Planowane są dodatkowe inwestycje oraz prace naprawcze, aby poprawić warunki dla rowerzystów i zwiększyć ich bezpieczeństwo na drogach.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Budowa nowego schroniska PTTK na Hali Kondratowej. Lepsze warunki pobytu i eko-ogrzewanie (zakopane.naszemiasto.pl)

Ogłoszono przetarg na wykonawcę projektu „Park Kurczaba” w Krakowie (gazetakrakowska.pl)