w

Norweg pod wpływem narkotyków i alkoholu kopnął funkcjonariusza SG na katowickim lotnisku (kronika24.pl)

Dnia 12 grudnia doszło do ataku na funkcjonariusza Straży Granicznej na katowickim lotnisku. Napastnik – obywatel Norwegii – był nie tylko agresywny, ale również mocno pijany, a do tego pod wpływem narkotyków. Mężczyzna został szybko spacyfikowany przez służby.

W trakcie rutynowego patrolu lotniska funkcjonariusze zauważyli pracownika obiektu, do którego przyczepił się bardzo pobudzony mężczyzna. Podejrzany przejawiał agresywne zachowanie, krzycząc i używając niestosownych gestów.

W trosce o bezpieczeństwo funkcjonariusze SG natychmiast podjęli interwencję. Okazało się, że agresywny mężczyzna jest obywatelem Norwegii, który chciał lecieć na Maderę. Jednakże pilot zabronił mu wejścia na pokład samolotu ze względu na stan psychofizyczny i zachowanie mężczyzny.

W momencie, gdy podeszli do niego funkcjonariusze, Norweg zaczął krzyczeć w ich stronę, nie szczędząc obelg i gestów. Po chwili kopnął jednego z funkcjonariuszy, za co został szybko obezwładniony i zakuty w kajdanki. Jednak pomimo tego, w dalszym ciągu nie opanował swojego zachowania.

Próbki krwi Norwega zostały przebadane w szpitalu, gdzie lekarze stwierdzili obecność THC i BDZ. Ponadto, 31-letni Norweg miał też 1,9 promila alkoholu w organizmie. W efekcie został umieszczony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych w Bytomiu, gdzie będą kontynuowane dalsze czynności.

Za atak na funkcjonariusza może trafić do więzienia nawet na 3 lata.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

2 komentarze

Kierowca dostawczaka wbił się w słup w Poroninie. Podhalańska policja ostrzega przed lodem na drodze (zakopane.naszemiasto.pl)

Mieszkańcy Niepołomic będą mogli szybko podróżować do Krakowa. Powstaje nowa linia kolejowa (www.nakolei.pl)