w

Nocny pożar w zielonogórskim szpitalu. Spowodował go bezdomny mieszkający w piwnicy (www.se.pl)

W nocy z 1 na 2 grudnia doszło do dramatycznej sytuacji w szpitalu w Zielonej Górze. Przed placówką zaczęły wyć syreny, a w okolicy można było poczuć intensywny zapach spalenizny. Personel – zaniepokojony gryzącym zapachem dymu – szybko zawiadomił straż pożarną, która przysłała na miejsce dwa wozy strażackie. Okazało się, że przyczyną zamieszania było spalone jedzenie, które jeden z mężczyzn zamierzał sobie odgrzać.

Pożar, który wybuchł w szpitalu w Zielonej Górze, wywołał nagły zapach spalenizny, na który pracownicy placówki zareagowali, wzywając straż pożarną. Po przyjeździe strażacy zajęli się namierzaniem źródła dymu, co doprowadziło ich do piwnicy szpitalnej. Okazało się, że piwnicę zamieszkuje bezdomny.

Bezdomy mężczyzna przypadkowo spowodował całe zamieszanie, pozostawiając jedzenie zbyt długo w mikrofalówce. A to sprawiło, że potrawa mocno się przypaliła, generując gęsty dym o zapachu spalenizny. Lokator mieszkał w piwnicy, będąc niezauważonym przez personel.

Strażacy poinformowali, że nie wystąpiło żadne zagrożenie dla pacjentów szpitala.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

10 komentarzy

Zabił ojca siekierą i próbował zabić brata. Został zatrzymany niedaleko Kowanowa (www.rmf24.pl)

Groźna kolizja na skrzyżowaniu w Lublinie. Mandat na 1500 zł i 10 punktów karnych (kurierlubelski.pl)