w

Groźna kolizja na skrzyżowaniu w Lublinie. Mandat na 1500 zł i 10 punktów karnych (kurierlubelski.pl)

Niebezpieczny wypadek drogowy wydarzył się na jednym ze skrzyżowań w Lublinie, gdzie kolizji uległy dwie osobówki. Kierowca opla wymusił pierwszeństwo na kierowcy toyoty, co doprowadziło do stłuczki, wysokiego mandatu i punktów karnych.

Jak podaje nadkom. Kamil Gołębiowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, do groźnej kolizji doszło 1 grudnia około godziny 1:30 na skrzyżowaniu Al. Racławickich i ul. Poniatowskiego w Lublinie. Cała sytuacja została zarejestrowana przez kamery Wydziału Zarządzenia Ruchem Drogowym i Mobilnością. Nagranie można obejrzeć na mediach społecznościowych.

Film ukazuje, jak kierowca samochodu osobowego marki Toyota porusza się Al. Racławickimi, dojeżdżając do skrzyżowania z ul. Poniatowskiego. Natomiast z ulicy Poniatowskiego powoli wyjeżdża kierowca samochodu osobowego marki Opel. Kierowca toyoty zignorował zarówno znaki drogowe, jak i światło pulsacyjne sygnalizatora, wymuszając pierwszeństwo na oplu.

Obaj kierowcy zostali przebadani alkomatem, który nie wykazał obecności alkoholu. Winny kolizji 22-latek otrzymał mandat na 1500 zł i 10 punktów karnych. W wyniku wypadku nie ucierpiała żadna osoba.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Nocny pożar w zielonogórskim szpitalu. Spowodował go bezdomny mieszkający w piwnicy (www.se.pl)

Pijany pasażer awanturował się podczas lotu. Interweniowała Straż Graniczna (dziennikbaltycki.pl)