w

Nocny pożar w Poznaniu (gloswielkopolski.pl)

W piątek w godzinach wieczornych funkcjonariusze straży pożarnej w Poznaniu dostali powiadomienie dotyczące ognia, który wydobywa się z jednej z piwnic przy ulicy Dąbrowskiego. Niezwłocznie udali się na miejsce i zastali już bardzo zaawansowany ogień. Jakie uszkodzenia spowodował pożar? Co mogło go spowodować? Czy ktoś ucierpiał?

Jedną z głównych uszkodzeń, jakie miały miejsce podczas wieczornego pożaru, było uszkodzenie rury, którą dopływa woda do bloku. W całym obszarze odcięto wodę. Następnie doszczętnie ugaszono pożar przed rozprzestrzenieniem się go w całym bloku. Dlatego też nie doszło do kolejnych strat. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Aquanet pracował usilnie nad przywróceniem wody w tej lokalizacji, co udało się jeszcze tej samej nocy. Wciąż ustalana jest przyczyna wybuchu pożaru. Choć okoliczności są wciąż wyjaśniane, to straż pożarna przestrzega przed unikaniem sytuacji stwarzających niebezpieczeństwo, takich jak uszkodzona sieć elektryczna, składowanie starych telefonów z przebrzmiałą baterią, czy pozostawianie niedopałków w piwnicy. To i wiele innych czynników mogą wpłynąć w stopniu znacznym na zaprószenie ognia, i co za tym idzie na pożar.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Tusk obiecuje, a Dolny Śląsk przestrzega (gazetawroclawska.pl)

Kolejna mutacja genu odpowiedzialna za raka piersi odkryta! (gs24.pl)