w

Niezidentyfikowany napastnik atakuje kobiety na szczecińskich Pomorzanach (gs24.pl)

W ostatnim czasie na osiedlu Pomorzany doszło do dramatycznych incydentów. Jak podają internautki, podobne ataki już wcześniej miały miejsce.

Jedna z kobiet, pani Walentyna, padła ofiarą ataku na ulicy Milczańskiej. Napastnik zaskoczył ją znienacka, zadając jej poważne obrażenia. W wyniku napaści kobiecie założono cztery szwy na brwiach. Jak twierdzi pani Walentyna, nie była w stanie rozpoznać sprawcy, ale dodała, że był ubrany w granatową kurtkę z kapturem.

Inna poszkodowana, pani Ada, podzieliła się swoim doświadczeniem na Facebooku. Internautka również została napadnięta przez mężczyznę w niebieskiej kurtce przeciwdeszczowej. Wpisy na mediach społecznościowych sugerują, że nie jest to jedyny incydent w okolicy.

Relacje innych mieszkańców wskazują na wzrost incydentów związanych z agresywnym zachowaniem tego mężczyzny. Świadkowie opowiadają o jego zachowaniu w autobusie, a także na parkingu przy centrum handlowym. Zdaniem mieszkańców mężczyzna ma tendencje do nieprzewidywalnych zachowań, a do tego jest agresywny.

Policja w Szczecinie potwierdziła, że otrzymała zawiadomienie o naruszeniu nietykalności cielesnej, w związku z czym funkcjonariusze podjęli działania w tej sprawie. Aktualnie policja poszukuje świadków i dokonuje analizy nagrań monitoringu. Szczegółowe informacje nie zostały jeszcze ujawnione ze względu na trwające śledztwo.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

38 komentarzy

Martwe i umierające ptaki w parku Wilsona w Poznaniu. Zdaniem ekspertów doszło do zatrucia (gloswielkopolski.pl)

Nad zalewem w pobliżu Zielonej Góry znaleziono ciało mężczyzny w samochodzie (gazetalubuska.pl)