w

Nad zalewem w pobliżu Zielonej Góry znaleziono ciało mężczyzny w samochodzie (gazetalubuska.pl)

Przypadkowy świadek natrafił na szokujące znalezisko w okolicach Czerwieńska pod Zieloną Górą. W pobliżu zalewu był zaparkowany samochód, w którym znajdowało się ciało mężczyzny. Sprawą zajęli się policjanci.

Mieszkanka Czerwieńska poinformowała, że makabryczne odkrycie miało miejsce 12 grudnia około godziny 18:00. Zwłoki mężczyzny znaleziono w zakrwawionym aucie, w związku z czym sprawa została zgłoszona na policję. Aczkolwiek mundurowi nie potwierdzają, że sprawa ma charakter kryminalny.

Na miejscu zdarzenia pojawił się również lekarz, który stwierdził zgon mężczyzny. Natomiast straż pożarna oświetliła teren dla lepszej widoczności. Informacje te potwierdziła rzecznik policji, ale nie potwierdziła doniesień o zakrwawionym ciele i charakterze kryminalnym zdarzenia.

Mieszkanka Czerwieńska natknęła się na ciało o godzinie 18.00, po czym wezwała policję. Międzyczasie próbowała też nawiązać kontakt z mężczyzną. Po przybyciu policji, a także lekarza, który stwierdził zgon, ciało zabezpieczono do sekcji.

Po trwających czynnościach śledczych działania zakończono około godziny 21.00. Ciało zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Prowadzone śledztwo ma wyjaśnić przyczyny tego tragicznego zdarzenia, z wykluczeniem udziału osób trzecich.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Niezidentyfikowany napastnik atakuje kobiety na szczecińskich Pomorzanach (gs24.pl)

Lubelski WOMP zakończył budowę dodatkowych obiektów z innowacyjnym sprzętem diagnostycznym (kurierlubelski.pl)