w

Niedzielny Sport & Fun Festival na Kotelnicy Białczańskiej już za nami. Nie brakowało wyśmienitych atrakcji. (zakopane.naszemiasto.pl)

W minioną niedzielę miał miejsce Sport & Fun Festival w Białce Tatrzańskiej. Jest to znakomita zabawa, która skupia w sobie wiele emocji sportowych i świetnych atrakcji zarówno dla małych, jak i dużych uczestników wydarzenia. Sport & Fun Festival na Kotelnicy Białczańskiej jest jedyną rozrywką tego typu, która odbywa się na Podhalu podczas letnich wakacji.

Dnia 13 sierpnia na Kotelnicy Białczańskiej w Białce Tatrzańskiej wystartowała popularna impreza pod nazwą Sport & Fun Festival. Wydarzenie zorganizowano na stoku narciarskim, dzięki czemu goście mieli szanse przeżyć niezapomniane atrakcje na tle majestatycznych krajobrazów górskich. Sport & Fun Festival to święto sportu i kolorów, które nigdy nie narzeka na brak uwagi. W zeszłym roku ta niecodzienna impreza skupiła przy sobie aż 22 tys. entuzjastów dobrej muzyki i sportu.

Zjazdy na hulajnodze Monsterrollet i policyjne miasteczko edukacyjne

Oczywiście tegoroczny program festiwalu wcale nie mógł być gorszy od swoich poprzedników. Z racji tego na uczestników czekała cała plejada nietypowych atrakcji. Na przykład, fani hulajnogi mieli możliwość oglądania Mistrzostw Polski Cross Monster, które obejmują zjazd na hulajnodze Monsterrollet. Pojawiły się również akcje recyklingowe, festiwal kolorów, kolorowa piana party, bike & moto trial show, a nawet maraton zumby. Natomiast w strefie family rodziny z dziećmi miały świetną okazję do miłego spędzenia dnia przy grach i konkursach albo, odwiedzając policyjne miasteczko edukacyjne.

Nie zapomniano też o zorganizowaniu licytacji charytatywnej ani o miłośnikach przyjemnych dźwięków, którzy mogli bawić się na różnych koncertach, w tym na występie Michała Szczygła. Mało tego, jedną z największych atrakcji była wielka wojna na śnieżki przy pomocy prawdziwego śniegu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Karsiński Rajd Weteranów Szos w Wielu. Impreza zgromadziła ponad 200 zabytkowych pojazdów! (dziennikbaltycki.pl)

Sanah i Andrea Bocelli na Stadionie Śląskim w Chorzowie! Zmiany w ruchu drogowym i komunikacji miejskiej (dziennikzachodni.pl)