w

Karsiński Rajd Weteranów Szos w Wielu. Impreza zgromadziła ponad 200 zabytkowych pojazdów! (dziennikbaltycki.pl)

Karsiński Rajd Weteranów Szos gościł na swoim wydarzeniu ponad 200 zabytkowych pojazdów i zapalonych pasjonatów motoryzacji z Pomorza i okolic. Gmina Karsin przekształciła się w imprezową arenę, na której dominowały oldskulowe samochody, autobusy, motocykle oraz traktory.

W miejscowości Wiele (pow. kościerzyński, woj. pomorskie) po raz kolejny serdecznie powitano miłośników motoryzacji, którzy z niecierpliwością wyczekiwali startu Karsińskiego Rajdu Weteranów Szos. Jest to znana w regionie moto-impreza, która oferuje nie tylko 200 imponujących pojazdów z zamierzchłych epok, ale także możliwość spędzenia czasu nad Jeziorem Wielewskim.

Atmosfera podczas rajdu w Wielu zachwyca i prezentuje rzadkie na drogach samochody. Piotr Krużwicki podkreśla, że impreza ta przyciąga entuzjastów, ponieważ umożliwia im dzielenie się opowieściami i historyjkami ze świata motoryzacji. Jak dodaje Krużwicki, jest to naprawdę niezapomniane przeżycie wakacyjne, które świetnie skłania do powrotu tutaj za rok.

Samochody, motocykle, traktory i pojazdy wojskowe

W rywalizacji i promocji zabytkowych wehikułów uczestniczyły załogi z całego kraju, reprezentujące różne grupy wiekowe. Na Karsiński Rajd Weteranów Szos wjechały nie tylko samochody i motocykle, ale także autobusy, traktory, a nawet pojazdy wojskowe. To nietypowe wydarzenie udowodniło, że jest doskonałym świętem dla miłośników motoryzacji i hołdem dla przeszłości z sentymentem.

W trakcie imprezy zachwycona publiczność skupiała się na wyjątkowych pojazdach, które rzadko można dostrzec na ulicach. Co więcej, możliwe były również przejażdżki tymi cudami techniki. Całe wydarzenie zwieńczył występ kabaretu Jurki, który odbył się o godzinie 20:00 na scenie przy Jeziorze Wielewskim.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

W Śródmieściu trwa LTE Beach Tennis Cup. Na gdyńskiej plaży rywalizuje 130 zawodników z 15 krajów (dziennikbaltycki.pl)

Niedzielny Sport & Fun Festival na Kotelnicy Białczańskiej już za nami. Nie brakowało wyśmienitych atrakcji. (zakopane.naszemiasto.pl)