w

Andrzej Ryński nowym dyrektorem Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gdańsku (dziennikbaltycki.pl)

Andrzej Ryński został nowym dyrektorem Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gdańsku, zastępując dotychczasowego dyrektora, Andrzeja Winiarskiego. Decyzję o jego nominacji podjęła Joanna Kopczyńska, prezes Wód Polskich. A to oznacza, że Ryński powraca do tej instytucji po ośmiu latach.

Andrzej Ryński ukończył studia na Wydziale Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w 1993 roku. A później znalazł zatrudnienie w organizacjach pozarządowych.

Ryński był aktywny w działaniach na rzecz gdyńskiego samorządu, pełniąc różne funkcje, m.in. w Zarządzie Dróg i Zieleni w Gdyni oraz jako naczelnik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji w gdyńskim Ratuszu.

Co więcej, Ryński ma także doświadczenie w Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej w Gdańsku, gdzie zajmował się koordynacją projektów wspieranych przez fundusze zagraniczne i pełnił funkcję zastępcy dyrektora ds. technicznych.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Motocyklista przekroczył prędkość o prawie 100 km/h. Dostał mandat, a godzinę później znów go złapano (www.lublin112.pl)

Gdyński radny złożył wniosek do NIK ws. zamknięcia ul. Anyżowej (dziennikbaltycki.pl)