w

Młody kierowca pobił kobietę. Grozi mu 20 lat pozbawienia wolności (gazetawroclawska.pl)

Kobieta, którą pobił mężczyzna okazała się być funkcjonariuszką policji. Kobieta nie była jednak w mundurze, ani nie poruszała się radiowozem. Podejrzane zachowanie młodego kierowcy wzbudziło w niej spore zastrzeżenia. Prowadził on bowiem samochód niezgodnie z przepisami prawa ruchu drogowego. Postanowiła zainterweniować i uniemożliwić agresorowi poruszanie się pojazdem w podejrzanym stanie. W tym celu zdecydowała się odebrać mu kluczyki. Chłopak uderzył ją i uciekł z miejsca wypadku. 

Policjantka w cywilu niezwłocznie poinformowała właściwe służby. Jak sama twierdzi, próbowała dokonać interwencji, gdyż miała podejrzenia, że chłopak jest pod wpływem jakichś substancji.  Po kilku godzinach chłopaka udało się zatrzymać. Próbując ratować swoją sytuację, zdesperowany mężczyzna postanowił spróbować przekupić policjantów. Jak się okazało, chciał tego dokonać ze względu na posiadanie nielegalnych substancji przy sobie. 23-latek miał w samochodzie narkotyki, oraz sam był pod ich wpływem. Zatrzymano agresora i obecnie przebywa w areszcie.

Co grozi młodemu kierowcy?

Po zdarzeniu policjantka, która próbowała dokonać interwencji, została dokładnie przebadana. Jej obecny stan określono jako uszkodzony na okres powyżej 7 dni. 23-latkowi postawiono 4 zarzuty, w tym zaatakowanie funkcjonariuszki policji, próba wręczenia łapówki, posiadanie znacznej ilości substancji nielegalnej oraz stosowanie gróźb karalnych wobec świadka zdarzenia. Za wszystkie wspomniane zarzuty, młodemu chłopakowi grozi do 20. lat pozbawienia wolności.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

24 komentarze

 1. Obywatelskie zatrzymanie !? … chciało się chojraczyć to jest tego efekt. Przyjęła 2 sierpy i ma nauczkę na całe życie ale o tym trzeba się przekonać na własnej skórze. A gdyby gość miał nóż to dzisiaj była by zbiórka na pozostawioną w żalu rodzinę. Ale co tam głupota ludzka nie ma granic. A z tymi 20 latami to sobie możecie pomarzyć, tyle za sprzedane liście nie dają.

  • Paweł Skowron Obywatel nie jest od tego żeby się ze skurwielem szarpać. Mogła zadzwonić, podać swój nr służbowy i szybko by gościa skasowali. Ale wolała zostać obywatelską bohaterką i … i jej nie pykło. A pieprzenie że co by było gdyby było zostaw sobie na wieczorną dobranockę … bo kura gdyby umiała latać to by została orłem, a jednak nigdy nim nie będzie.

  • Big Dżon “Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję:

   służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny,

   strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia.

   Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej,

   przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych.

   Ślubuję strzec tajemnic związanych ze służbą, honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej.”

   Masz tu coś że po pracy ma się nie szarpać i być cywilem?

  • Big Dżon no to właśnie pokazałeś że nie masz pojęcia o czym piszesz. Bo wyciągając wnioski z Twojego bełkotu honoru, godności i zasad etyki po pracy już nie musi przestrzegać.
   Dobra rada na przyszłość, nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia bo robisz z siebie pośmiewisko w sieci.

  • Wojtek Œmpel Ohohohoho … zesrała się bida i płacze. Ja też ryzykuję codziennie swoje zdrowie żeby taki policjant miał co miesiąc co do gara włożyć (bo PKB produkuje = 0) i mógł po 25 latach drapania się po jajach pójść na emeryturę. Ale zanim pójdzie na tę swoją emeryturkę to stoi jak Robin Hood w krzaczorach ze suszarką i udaje że strzeże prawa. Strzeże może nie ale za to strzyże równo. Kompromitacja tej służby sięgnęła dna i wiedzą to nawet ci którzy tam uczciwie służą i rzeczywiście się narażają. Całe gro tych ludzi wstydzi się zakładać mundur żeby się z niego nie śmiali. Cieszą się jedynie ci co służą po cywilnemu bo obciachu nie widać. Popytaj co niektórych jak tam jest to ci się gały otworzą. Postudiuj też studium przypadków z obrazka … samo życie w tej formacji mundurowej … a to i tak tylko wycinek z ich codziennego wstydliwego bytu.
   A jak już rzeczywiście nie będzie miał co robić to idź zetrzyj kurze, pozmywaj gary, sprzątnij kibel … a luz przyjdzie sam 🥳
   Tylko nie kasuj swoich wpisów żeby reszta się dowiedziała jakie głąby się tu udzielają. Bo kilku już tu było, zostali zaorani i się pousuwali jak zwykłe miernoty …albo ze wstydu.

 2. Trzeba dodać, że wyrok taki ponieważ kobieta była policjantką w cywilu. Też kiedyś sprzedałem klapsa chamowi. Nie wiedziałem, że był policjantem. Pijany równie jak ja. To jest chore. Jak są w cywilu bez odznaki powinni być jako normalni ludzie. A jak się chcę chojraczyc ,szeryfowac to niech krzyczą policja i pokazują spod pazuchy odznaki.

 3. i jeszcze policjantka po służbie … Em… marne szanse na wygranie sprawy, solidarność itp… dodatkowo osoba publiczna o zwiekszonym autorytecie (w sensie policjant/ka)
  Co do napaści, uderzenia czy pobicia to są różne wykroczenia…
  Napaść od 2 do 12 (mówimy o czynnej napaści)
  Uderzenie samo w sobie bez przekomarzania sie wyzwisk itp, rozumiane jako naruszenie nietykalnosci do 1 roku,
  Pobicie do 3 lat, chyba że na skutek pobicia ofiara dozna ciężkiego uszczerbku na zdrowiu wtedy maksymalny wymiar kary do lat 10… więc o czym mówimy,
  Posiadanie do 3 lat, chyba że posiada znaczna ilość substancji to do lat 10, przy znaczej będą mu chcieli przyklepać jeszcze handel czyli kolejne 3 lata…
  chłop ma prze***e podsumowując..
  Chyba że ma dobrego adwokata…

Zakopiańska Olcza w ogniu (zakopane.naszemiasto.pl)

Często uczęszczany wiadukt niedługo zostanie całkiem zamknięty (zielonagora.naszemiasto.pl)