w

„Miś” z Zakopanego będzie przesłuchiwany w sądzie na wniosek Straży Miejskiej (www.eska.pl)

Mężczyzna, który przebiera się za misia na zakopiańskich Krupówkach, otrzymał wezwanie do sądu rejonowego. W związku z tym, że przebieraniec wyłudzał pieniądze od turystów w Zakopanem, będzie musiał teraz stawić się na przesłuchaniu.

Mężczyzna przebierający się za misia w Zakopanem zyskał popularność dzięki nagraniu aktorki Hanny Turnau, na którym domagał się pieniędzy za swoją obecność na filmie. Nagranie wywołało szerokie zainteresowanie w internecie, co skłoniło straż miejską do bardziej skrupulatnej kontroli jego działań.

Po opublikowaniu nagrania straż miejska zaczęła systematycznie wypisywać mandaty za jego wykroczenia. W sprawie wypowiedział się również sam „miś”, przyznając, że wkrótce musi stawić się na przesłuchaniu w Sądzie Rejonowym w Zakopanem.

„Miś” twierdzi, że istnieje prawo, takie jak zasiedzenie, zaznaczając, że w jego świetle działa on na tym terenie już od 15 lat. Z tego względu uważa, że nakładane na niego kary są niesłuszne. Jednakże, jak dodaje, zgodnie z obecną polityką „misio” będzie musiał stawić się na przesłuchaniu w sądzie na wniosek straży miejskiej.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

2 komentarze

Uciekał przed kontrolą drogową, pędząc obwodnicą Trójmiasta. Wbił się w baner wyborczy (dziennikbaltycki.pl)

Kolejowa stacja-widmo na obrzeżach Katowic. Na nowym przystanku nie zatrzymują się żadne pociągi (www.polsatnews.pl)