w

Minister rolnictwa skrytykował słowa Sławomira Nitrasa, opisując je jako szydercze i obraźliwe (i.pl)

Minister rolnictwa, Robert Telus, skomentował słowa posła KO, Sławomira Nitrasa, na temat rolniczych emerytur. stwierdził, że wypowiedź posła jest zarówno szydercza, jak i obraźliwa.

Minister Telus ostro skrytykował słowa Nitrasa, uważając je za kpinę z rolników i podkreślając, że taka postawa jest nieodpowiednia wobec ciężkiej pracy na gospodarstwie. Krytycznie odniósł się również do decyzji PO i PSL o podniesieniu wieku emerytalnego dla rolników, co zdaniem ministra pokazuje potencjalne negatywne skutki ich rządzenia.

Na konferencji KO jeden z rolników wytknął Nitrasowi, że jego słowa pozbawiły go przywileju wcześniejszej emerytury, dlatego że reprezentuje status katolika i rolnika. Nitras odpowiedział, że wszyscy powinni przechodzić na emeryturę, będąc w tym samym wieku, a do tego zwrócił uwagę na nierówności wynikające z systemu emerytalnego.

Minister rolnictwa skomentował wypowiedź Michała Kołodziejczaka

Minister Telus skomentował również wypowiedź Michała Kołodziejczaka, lidera AgroUnii z listy KO, krytykując jego stanowisko, uważając, że jest to niewłaściwa pozycja dla kogoś, kto wywodzi się z rolnictwa.

Minister przypomniał również sytuację z Senatu, gdzie senatorowie KO zaproponowali odebranie części środków rezerwy celowej, która po części była również przeznaczona na rolnictwo. Robert Telus wyraził dezaprobatę dla tego pomysłu i zapewnił, że zawsze będzie wspierać rolników w ich działaniach.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Nieprzyjemny zapach powrócił na ulice Wrocławia. Strażacy próbują zidentyfikować przyczynę (gazetawroclawska.pl)

IMGW alarmuje o niebezpiecznych zjawiskach pogodowych w całym kraju. Wysokie temperatury, gwałtowne burze i grad (i.pl)